Zamówienie prenumeraty

W dzisiejszym dynamicznym środowisku rynku inwestycji budowlanych w Polsce, dostęp do najnowszych informacji jest kluczowym elementem, pozwalającym uzyskać przewagę nad konkurencją. W tym kontekście, prenumerata tygodnika informacyjnego "PREM - Polish Real Estate Market" staje się nieodzownym narzędziem dla tych, którzy pragną być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami w sektorze budowlanym i trendami panującymi na rynku nieruchomości komercyjnych i zamówień publicznych.

 1. Pierwszeństwo wiedzy
  Prenumerując "PREM", otrzymujesz pierwszeństwo dostępu do unikalnych informacji o najnowszych inwestycjach w sektorze budownictwa kubaturowego i infrastrukturalnego, transakcjach i innowacyjnych rozwiązaniach w branży nieruchomości. Nasz zespół doświadczonych dziennikarzy specjalizuje się od 1999 r. w gromadzeniu rzetelnych informacji, które pozwolą Ci być krok przed konkurencją.
 2. Ekspercka Analiza
  Redakcja "PREM" korzysta z kontaktów formalnych i nieformalnych z zarządami największych firm wykonawczych i architektonicznych, co pozwala nam nie tylko dostarczać fakty, ale także umożliwia analizę, która ułatwi Ci uchwycić kontekst aktualnej sytuacji rynkowej i związane z tym potencjalne konsekwencje dla Twojej działalności. Nasze raporty nie tylko informują, ale również inspirują do rozwoju i podejmowania trafnych decyzji.
 3. Sieć Profesjonalnych Kontaktów
  Prenumerując "PREM", dołączasz do elitarnego grona czytelników, z którymi dzielisz pasję do nieruchomości, a przede wszystkim uzyskujesz dostęp do unikalnych informacji o zamierzeniach czołowych graczy polskiego rynku inwestycyjnego.
 4. Indywidualny dostęp w wersji elektronicznej.
  Prenumerując "PREM", otrzymujesz dostęp do informatora w wersji elektronicznej. To idealne narzędzie dla osób, które cenią sobie dogłębną wiedzę i chcą wracać do kluczowych informacji w dowolnym momencie.

Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem prenumeraty PREM (Polish Real Estate Market), to wypełnij poniższy formularz. Dołącz do grona osób będących na bieżąco z planowanymi inwestycjami budowlanymi w Polsce. Polish Real Estate Market to tygodniowy raport informacyjny. Jest wysyłany w formie elektronicznej - mailowo w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. Szczegółowe warunki prenumeraty znajdują się pod formularzem.

Wersja językowa

TokenZmień
Pola wymagane

Warunki prenumeraty serwisu informacyjnego „Polish Real Estate Market” (PREM), obowiązujące przy zawieraniu umowy:

 • Firma BIMAR Piotr Marczak, z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiklinowej 15C, zwana dalej Wydawcą, upoważnia zamawiającego prenumeratę do korzystania z serwisu „Polish Real Estate Market” (PREM) wyłącznie na własne potrzeby i tylko na terenie komórki organizacyjnej działającej pod adresem podanym na niniejszym formularzu zamówienia. Oznacza to w szczególności, że bez pisemnej zgody Wydawcy Prenumerator nie posiada prawa udostępniania całości lub części serwisu ani osobom trzecim, ani swoim pozostałym jednostkom organizacyjnym.
 • Prenumerator nie jest uprawniony do kopiowania ani przesyłania dalej otrzymywanego serwisu, z wyjątkiem jednej kopii PREM lub wydruku wykonanego dla celów archiwalnych. Sposób wykorzystania tychże podlega ograniczeniom wymienionym w punkcie 1. Na specjalne życzenie Prenumeratora Wydawca bezpłatnie dostarczy kopię serwisu pocztą.
 • W przypadku dystrybucji elektronicznej Wydawca jest odpowiedzialny za wysłanie PREM na adres Prenumeratora z nadawczego serwera pocztowego. Nie ponosi natomiast odpowiedzialności za odrzucenie przesyłki przez serwer odbiorczy lub któryś z serwerów pośrednich. W przypadku nieotrzymania serwisu w terminie Prenumerator jest obowiązany do każdorazowego powiadomienia Wydawcy o tym fakcie, w celu powtórzenia wysyłki. W przeciwnym wypadku usługę uważa się za wykonaną.
 • Odbiorca PREM może zrezygnować z prenumeraty w trakcie okresu zamówienia. Koszt opłaconych serwisów, licząc od dnia dostarczenia rezygnacji, zostanie zwrócony po potrąceniu opłaty manipulacyjnej w wysokości 25% wartości zamówienia.
 • O ile Prenumerator pisemnie nie wypowie subskrypcji PREM najpóźniej na 1 miesiąc przed terminem jej zakończenia, zostanie ona automatycznie przedłużona o kolejny okres, identyczny z tym, na który była zawarta poprzednio.
Biuro:

PREM Inwestycje
ul. Wiklinowa 15C, 03-167 Warszawa

Formularz kontaktowy
Pola wymagane